Powered by Smartsupp
Jak Cvaky Cvak dostal svou podobu
Objevte inspirativní příběh vzniku našeho maskota žabáka Cvakyho Cvaka – od papírového konceptu k živému symbolu kreativity a fotografického učení pro děti.

Díky kreativnímu nápadu a ruční výrobě, Cvaky přináší radost a inspiraci na našich programech.
Viktorie Elbirlik z ALCHYMIE ZNAČKY, která stojí za celým konceptem naší značky, barev a designu loga s roztomilým žabákem Cvaky Cvakem, hrála klíčovou roli v představení mého projektu světu. Její kreativní talent a schopnost přetvořit mé vize do vizuální formy stvořily tuto značku skutečně unikátní.

Abychom ještě více přiblížili fotografii dětem a proměnili ji v zábavu, přišel další nápad – oživit žabáka z papíru a vdechnout mu život.
Chtěla jsem, aby Cvaky nebyl jen roztomilý a přátelský, ale aby také odrážel energii a kreativitu, kterou chci dětem předat. S konceptem v ruce jsme se obrátili na tým úžasných žen z MASCOTLAB, který se postaral o další fázi.

Výrobní proces byl fascinující. Každý steh, každý kousek látky byl promyšleně zvolen a umístěn, aby Cvaky ožil přesně podle našich představ.
Když jsem viděla, jak žabák získává svůj finální tvar, byl to úžasný pocit. Z celého srdce vám děkuji!
První setkání Cvakyho s dětmi bylo nezapomenutelné. Jeho živá podoba v kombinaci s fotoaparátem v ruce okamžitě získala srdce všech malých umělců. Bylo to přesně to, co jsem chtěla – maskot, který nejenže reprezentuje naše kurzy, ale stává se milovanou postavou, která inspiruje a motivuje děti k učení a tvoření.

Cvaky Cvak nyní skáče z workshopu na workshop a s každým cvaknutím fotoaparátu pomáhá zapisovat nezapomenutelné příběhy a vzpomínky.

Zveme vás tedy do naší fototůně, a jak říká sám Cvaky Cvak: "Fotografování je zábava!
  1. března 2024
Autor: Veronika Kružíková

Více zajímavostí ze světa Cvakyho