Powered by Smartsupp
Úžasná fotovýstava našich mladých talentů
Na konci ledna jsme uspořádali fotovýstavu našich mladých talentů z jihlavského fotokurzu. Hrdost a radost z vlastních děl zářily z očí každého účastníka.
Rodiče, prarodiče, sourozenci a kamarádi, všichni jsme se sešli, abychom oslavili kreativitu a talent našich mladých fotografů. Bylo úžasné sledovat, jak každý obdivoval práci těch druhých, a vidět ty pyšné úsměvy na tvářích našich malých umělců? Nezapomenutelné!
I když nám ředitel Cvaky Cvak nemohl být osobně nablízku, poslal všem účastníkům slavnostní certifikáty. Symbol toho, jak moc jsme za poslední pololetí pokročili a co všechno jsme se naučili. A samozřejmě, nemohlo chybět ani něco malého na zub – protože co by to bylo za oslavu bez dobrot, že?
Díky patří vám!
Velký dík patří každému, kdo přispěl k tomu, aby toto nedělní odpoledne bylo tak úžasné. Bez vás by to nebylo ono. Tato fotovýstava ukázala, že focení není jen o stisknutí spouště. Je to o zachycení momentů, o sdílení radosti a o pocitu, že jsme součástí něčeho velkého.
Přijďte se příště podívat!
Pokud jste tentokrát nestihli přijít, nezoufejte. Plánujeme další akce a budeme rádi, když se k nám připojíte. Ať už máte doma malého začínajícího fotografa nebo sami chcete objevit kouzlo fotografie, u nás je místo pro každého. Fotografování je radost, a my jsme tady, abychom se o tu radost podělili s vámi.
  1. února 2024
Autor: Veronika Kružíková

Více zajímavostí ze světa Cvakyho