Powered by Smartsupp

O projektu

Věříme, že každý foto-okamžik je příležitostí pro umělecký skok!

Seznamte se s Cvakym
Ve světě, kde je každý okamžik příležitostí pro zábavu a objevování, žije malý žabák jménem Cvaky. Cvaky není obyčejný žabák - je to žabák s velkou vášní pro fotografii. Jeho nejlepším přítelem je jeho foťák, který ho doprovází na všech jeho dobrodružstvích.

Cvaky miluje objevování krás světa okolo něj skrze svůj objektiv. Ať už je to makrofotografie motýla na květině, západ slunce odrážející se na hladině rybníka nebo portrét jeho přátel z bažiny, Cvaky ví, že každý cvak jeho fotoaparátu zachycuje jedinečný příběh.

Ale Cvakyho dobrodružství nekončí u pořizování fotografií. Miluje i sdílení svých fotografií s ostatními a inspirování jeho přátel, aby také objevili radost z fotografie.
Cvaky ví, že každý z nás má schopnost zachytit krásu světa - stačí jen cvaknout. Proto založil tento projekt, aby mohl sdílet svou vášeň pro fotografii s dětmi a rodinami. Nabízí řadu kurzů a workshopů, které nejenže poskytují praktické dovednosti a znalosti v oblasti fotografie, ale také podporují kreativitu a rozvoj dětského potenciálu.

Cvaky ví, že fotografie je mnohem více než jen umění - je to způsob, jak vidět svět novýma očima a sdílet naše jedinečné perspektivy s ostatními. Ať už jste začátečník nebo pokročilý fotograf, Cvaky Cvak je tady, aby vás provedl touto úžasnou cestou.

Takže přidejte se k nám, vezměte foťák a začněte objevovat svět spolu s Cvakym.

U nás se každý cvak počítá!

Jsme hrdí na to, že můžeme poskytovat prostor, kde se mohou děti svobodně vyjadřovat a experimentovat s fotografií.

Spolupráce s cvaky cvakem
Společně pro rozvoj dětské kreativity

Hledáme partnery, kteří sdílejí naši vášeň pro kreativní vzdělávání a chtějí se podílet na rozvoji dětského potenciálu.

Spolupráce s firmami
Jsme otevřeni spolupráci s firmami, které by rády investovaly do budoucnosti našich dětí. Vaše podpora nám umožní:

- Pořídit kvalitní fotografické vybavení pro naše kurzy a workshopy.

- Organizovat speciální události a výstavy, kde mohou děti prezentovat svá díla.
Spolupráce s malými umělci
Zároveň vítáme malé umělce a jejich rodiny, kteří by se chtěli zapojit do našich aktivit. Pokud má vaše dítě zájem o fotografii a rádo by se stalo součástí naší tvořivé komunity, rádi vás přivítáme na palubě.

- Připojte se k našim pravidelným kurzům, workshopům a táborům.

- Sdílejte své fotografické příběhy a inspirujte ostatní.

Spolupráce na společném projektu
Pokud máte nápad na společný projekt nebo akci, která by mohla podpořit naše cíle a zároveň přinést přidanou hodnotu vaší firmě, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

Pokud máte zájem stát se partnerem nebo se zapojit do našich programů, neváhejte nás kontaktovat. Společně můžeme vytvořit o cvak krásnější svět!
Cvaky učí děti fotit a objevovat svět
Naše fotografické kurzy a workshopy a tábory jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu, fantazii, seberozvoj a radost z učení u dětí.

Speciální jednodenní workshopy jsou šancí pro děti objevit kouzlo fotografie. Každý workshop se zaměřuje na odlišné téma a je vždy jedinečným zážitkem. Workshopy pořádáme několikrát do roka.

Zobrazit nabídku
Pravidelné fotografické kurzy v Jihlavě! Jsou ideální pro děti, které milují fotografování a chtějí se neustále zdokonalovat. Kurzy jsou přizpůsobeny podle úrovně znalostí a věku účastníků a konají se jednou týdně.

Zobrazit nabídku


Jak vyplnit prázdninové dny vašich dětí zábavnou a tvůrčí aktivitou? Týden plný (nejen) fotografických dobrodružství, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků čeká na každého malého fotografa.


Zobrazit nabídku
Lektorka
Veronika Kružíkova
Profesionální rodinná fotografka a máma dvou malých žabáků. Její lekce jsou plné zábavy, vzrušení a nových objevů. S láskou a trpělivostí vede své malé studenty krok za krokem světem fotografie, kde jim ukazuje, jak zachytit krásu okolního světa skrze objektiv fotoaparátu. Její přístup je osobní a kreativní, a díky její odbornosti a nadšení pro fotografii se každá hodina promění v dobrodružství plné inspirace a učení.