Powered by Smartsupp

Příměstské

tábory

Týden plný (nejen) fotografických dobrodružství, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků čeká na každého malého fotografa.
Fotoškolení prostě jinak
Naše fotografické kurzy a workshopy a tábory jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu, fantazii, seberozvoj a radost z učení u dětí.
 • Technické pojmy jednoduše
  Vše vysvětlujeme jednoduše a hravě. Nebudeme se zaměřovat na nudné a složité technikálie. Naším cílem je, aby vaše děti pochopily kouzlo fotografování a zároveň si užívaly každou minutu strávenou za objektivem.

 • Lepší fotky s každým cvakem

  Každé cvaknutí fotoaparátu může být malým krokem k velkému umění. Naše kurzy jsou jako pokladnice plná inspirace a nápadů, jak z obyčejných momentů vytěžit maximum a vytvořit z nich výjimečné fotky. Vaše děti se naučí nejen techniku, ale i to, jak si fotografování zamilovat a být hrdí na každý svůj snímek.

 • O zábavu je postaráno

  Zapomeňte na nudné hodiny teorie. Naše tábory, kurzy a workshopy jsou plné smíchu! S přátelským přístupem a kreativními aktivitami zajistíme, že se vaše děti nejen něco naučí, ale také si to skvěle užijí. Kdo říká, že učení nemůže být zábavné?

 • Osobní přístup ke každému studentovi

  Každé dítě je jedinečné a my to víme. Proto se v našich kurzech a workshopech zaměřujeme na individuální přístup, abychom vyhověli specifickým potřebám a zájmům každého malého fotografa. Ať už je vaše dítě tichý pozorovatel nebo energický vypravěč, pomůžeme mu rozvinout jeho fotografický talent na plné obrátky.

Žabák Cvaky Cvak miluje focení a dobrodružství. Učí děti všech věků, včetně těch dospělých, být lepšími fotografy.

Protože focení je zábava!
Se Cvakym se to lépe cvaká!