Powered by Smartsupp

Velká

Cvakyho

soutěž

Máme vítěze!

1.místo:

Jaroslava Sklenářová

Báječná fototiskárna Canon SELPHY CP1500


2.místo:
Tereza Kramná
Poukaz na fotoškolení v hodnotě 1000 Kč

3.místo:
Aneta Pysková
Cvakyho překvapení v hodnotě 500 Kč


Ať už jste mezi výherci nebo ne, děkujeme za vaši účast.
Pro všechny z vás máme malé překvapení - najdete ve vaší emailové schránce.

Jak se zapojit do soutěže?

Uveďte emailovou adresu a odpovězte na jednoduchou otázku.

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.Co znamená Cvaky Cvak?

a) Značka fotoaparátu

b) Jméno a příjmení maskota

c) Druh fotografie

Chci soutěžit
Cvaky učí děti fotit a objevovat svět
Naše fotografické kurzy a workshopy a tábory jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu, fantazii, seberozvoj a radost z učení u dětí.

Speciální jednodenní workshopy jsou šancí pro děti objevit kouzlo fotografie. Každý workshop se zaměřuje na odlišné téma a je vždy jedinečným zážitkem. Workshopy pořádáme několikrát do roka.

Zobrazit nabídku
Pravidelné fotografické kurzy v Jihlavě! Jsou ideální pro děti, které milují fotografování a chtějí se neustále zdokonalovat. Kurzy jsou přizpůsobeny podle úrovně znalostí a věku účastníků a konají se jednou týdně.

Zobrazit nabídku


Jak vyplnit prázdninové dny vašich dětí zábavnou a tvůrčí aktivitou? Týden plný (nejen) fotografických dobrodružství, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků čeká na každého malého fotografa.


Zobrazit nabídku
Lektorka
Veronika Kružíkova
Profesionální rodinná fotografka a máma dvou malých žabáků. Její lekce jsou plné zábavy, vzrušení a nových objevů. S láskou a trpělivostí vede své malé studenty krok za krokem světem fotografie, kde jim ukazuje, jak zachytit krásu okolního světa skrze objektiv fotoaparátu. Její přístup je osobní a kreativní, a díky její odbornosti a nadšení pro fotografii se každá hodina promění v dobrodružství plné inspirace a učení.