Powered by Smartsupp

Pravidla soutěže

s Cvakym

Pravidla soutěže:


Organizátorem soutěže je Cvaky Cvak, vzdělávací platforma pro děti se zaměřením na fotografii, fotografka Veronika Kružíková, IČ: 07397194, zapsaná v živnostenském rejstříku Magistrátu města Jihlava.


Soutěž probíhá od 1. 4. 2024 do 31. 5. 2024 na území České republiky.


Soutěže se může zúčastnit každý, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a vyplní kontaktní formulář.

Ze všech správných odpovědí budou 1. 6. 2024 vylosováni 3 výherci. Výherci budou kontaktováni na uvedený e-mail do 14 dnů od slosování.


Ceny:

místo: Fototiskárna Canon
místo: Poukaz na fotoškolení v hodnotě 1000 Kč
místo: Cvaky Cvak překvapení v hodnotě 500 KčCeny budou výhercům zaslány na jimi uvedenou adresu na území ČR do 30 dnů od potvrzení jejich přijetí výhercem. Organizátor neodpovídá za nedoručení, ztrátu či poškození zásilky s výhrou.


Ceny není možné vyměnit za hotovost ani požadovat vydání jiné ceny. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící (resp. jeho zákonný zástupce) souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.


Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli přerušit, ukončit či změnit její pravidla. Změny pravidel budou účinné od okamžiku zveřejnění na webových stránkách soutěže.


Odesláním formuláře souhlasí soutěžící (resp. jeho zákonný zástupce) se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely soutěže a další marketingovou komunikaci Cvaky Cvak v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Souhlas je dobrovolný a lze ho kdykoli odvolat na info@cvakycvak.cz. Více informací o zpracování osobních údajů je k dispozici zde.


Organizátor nenese odpovědnost za škody vzniklé v souvislosti s realizací a užíváním výher. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké.


Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící.


V Jihlavě, 31.3.2024


Lektorka
Veronika Kružíkova
Profesionální rodinná fotografka a máma dvou malých žabáků. Její lekce jsou plné zábavy, vzrušení a nových objevů. S láskou a trpělivostí vede své malé studenty krok za krokem světem fotografie, kde jim ukazuje, jak zachytit krásu okolního světa skrze objektiv fotoaparátu. Její přístup je osobní a kreativní, a díky její odbornosti a nadšení pro fotografii se každá hodina promění v dobrodružství plné inspirace a učení.