Powered by Smartsupp
CVAKYHO GENERAČNÍ FOTOHRÁTKY
V sobotu 2. března 2024 se v prostorách studia TVŮJ ROZLET konal jedinečný projekt. Akce nazvaná "Generační fotohrátky" přinesla originální příležitost pro prarodiče a jejich vnoučátka, jak strávit společně kreativní a zároveň poučný den plný fotografování, smíchu a vzájemného objevování.
Odpoledne bylo rozděleno do dvou hlavních částí. Nejprve se účastníci vydali na fotografický průzkum ven, kde byli vyzváni k plnění různých fotografických výzev. Tato část byla zaměřena na vzájemnou spolupráci a na to, aby se účastníci naučili zachytit svět kolem sebe skrze objektiv fotoaparátu nebo mobilu.
Po návratu do studia následovala kreativní dílna, během které si prarodiče i jejich vnoučátka mohli vlastnoručně ozdobit rámečky a vložit do nich svoji fotografii z focení. Tato aktivita nejenže podpořila jejich umělecké dovednosti, ale také zůstane trvalou památkou na tento výjimečný den.
Jednou z největších radostí pro všechny účastníky bylo překvapivé vystoupení živého maskota žabáka Cvakyho, který přišel rozdávat certifikáty za účast. Jeho přítomnost zpříjemnila atmosféru a dodala celému dni nezapomenutelný zážitek.
Akce "Cvakyho Generační fotohrátky" byla zorganizována ve spolupráci s Family a Senior Pointem v Jihlavě a my jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí.

Cvaky Cvak tímto projektem dokázal, že fotografie je skvělým nástrojem nejen pro rozvoj kreativity, ale také pro kvalitně strávený čas mezi generacemi. "Cvakyho Generační fotohrátky" se tak staly nejen příjemným sobotním odpolednem, ale i inspirací k dalším podobným akcím, které mají potenciál obohatit rodinné vztahy.


Připojíte se k nám příště?

Pokud vás tento projekt zaujal a rádi byste se zúčastnili podobné akce v budoucnu, neváhejte nám to dát vědět. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomůže nám plánovat další termíny, aby se co nejvíce zájemců mohlo zapojit do těchto kreativních setkání.

Máte zájem o podobnou akci?
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a kontaktováním.
  1. března 2024
Autor: Veronika Kružíková

Více zajímavostí ze světa Cvakyho