Powered by Smartsupp
5 důvodů, proč je fotografický
příměstský tábor ideální volbou pro vaše děti na toto léto
Hledáte pro své ratolesti na léto něco extra? Něco, co je nejen pobaví, ale také obohatí o nové dovednosti a zážitky?

Pak zbystřete! Náš fotografický příměstský tábor v Jihlavě je přesně to pravé ořechové. A proč? Tady je 5 pádných důvodů:

1.

Kreativita na plné obrátky

Fotoaparát v ruce a fantazie bez hranic. To je recept na kreativní dobrodružství, které čeká vaše děti na našem táboře. Pod vedením zkušených lektorů a našeho maskota žabáka Cvakyho objeví kouzlo zachycování světa kolem sebe a naučí se vyprávět příběhy skrze obrázky. Cvaky svým hravým přístupem udělá tábor opravdu výjimečným zážitkem!


2.

Zábava od rána do odpoledne

Nudné prázdniny? S naším táborem ani náhodou! Každý den je nabitý aktivitami, hrami a výlety, při kterých si děti užijí kopec legrace a smíchu. A jako bonus si odnesou spoustu fotek na památku.


3.

Nová přátelství

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Na táboře vaše děti potkají partu stejně naladěných nadšenců do focení, se kterými zažijí spoustu nezapomenutelných momentů. Kdo ví, třeba se zrodí i přátelství na celý život!


4.

Rozvoj talentu a dovedností

Ať už je vaše dítě začátečník nebo malý fotograf s praxí, na našem táboře se posune o level výš. Zkušení mentoři jim předají cenné znalosti a triky, jak vytřískat z foťáku maximum a udělat z obyčejných momentek malá umělecká díla.


5.

Vzpomínky, které nezmizí

Fotky z tábora budou pro vaše děti pokladem, ke kterému se budou rády vracet. Připomenou jim báječné chvíle strávené s kamarády, první fotografické úspěchy a jedinečné zážitky. A navíc, budete mít originální dekoraci na ledničku!

Tak neváhejte a rezervujte svým dětem místo na našem fotografickém příměstském táboře ještě dnes. Garantujeme, že si odnesou nejen nové dovednosti, ale hlavně úsměv od ucha k uchu a vzpomínky na celý život!
13.3.2024
Autor: Veronika Kružíková

Více zajímavostí ze světa Cvakyho