Powered by Smartsupp

Cvakyho

foto-výzva

Každý měsíc soutěžíme o fotodárky
Každý měsíc vás čeká nová výzva s unikátním tématem, které vás provede krásami každodenního života.


Pojďme se společně inspirovat.

Celoroční výzva s Cvakym
Jak se zapojit

1.
Každý měsíc sledujte aktuální téma níže na této stránce.

2.
Vyfotografujte něco, co vás inspiruje a odpovídá měsíčnímu tématu.

3.
Fotografii nám pošlete na naši emailovou adresu: info@cvakycvak.cz


4.
Sledujte naše stránky pro pravidelné aktualizace a vyhlášení vítězů.

****
Budeme moc rádi, když fotografie nasdílíte na Instagramu
s hashtagem #vyzvacvaky
a označíte náš profil (cvakycvak.cz)Cílem naší výzvy je především inspirovat a motivovat malé nadšence pro fotografování.

Dovolujeme si tedy vámi zaslané či sdílené fotografie uveřejnit na našich webových stránkách a sociálních sítích.
Máte-li jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše úžasné fotografie a příběhy, které společně vytvoříme!
Cvaky učí děti fotit a objevovat svět
Naše fotografické kurzy a workshopy a tábory jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu, fantazii, seberozvoj a radost z učení u dětí.

Speciální jednodenní workshopy jsou šancí pro děti objevit kouzlo fotografie. Každý workshop se zaměřuje na odlišné téma a je vždy jedinečným zážitkem. Workshopy pořádáme několikrát do roka.

Zobrazit nabídku
Pravidelné fotografické kurzy v Jihlavě! Jsou ideální pro děti, které milují fotografování a chtějí se neustále zdokonalovat. Kurzy jsou přizpůsobeny podle úrovně znalostí a věku účastníků a konají se jednou týdně.

Zobrazit nabídku


Jak vyplnit prázdninové dny vašich dětí zábavnou a tvůrčí aktivitou? Týden plný (nejen) fotografických dobrodružství, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků čeká na každého malého fotografa.


Zobrazit nabídku
Lektorka
Veronika Kružíkova
Profesionální rodinná fotografka a máma dvou malých žabáků. Její lekce jsou plné zábavy, vzrušení a nových objevů. S láskou a trpělivostí vede své malé studenty krok za krokem světem fotografie, kde jim ukazuje, jak zachytit krásu okolního světa skrze objektiv fotoaparátu. Její přístup je osobní a kreativní, a díky její odbornosti a nadšení pro fotografii se každá hodina promění v dobrodružství plné inspirace a učení.