Powered by Smartsupp

FOTO-hry pro celou rodinu!
1.
Fotoabeceda
V této hře je cílem pořídit sérii fotografií, kde každá reprezentuje jedno písmeno abecedy. Děti musí hledat objekty nebo scény, které začínají na určité písmeno, nebo tvoří tvar tohoto písmene, a vyfotit je. Tato hra může být rozšířena do delšího časového období, kde děti mají za úkol najít a vyfotit co nejvíce písmen. To podporuje kreativitu, pozorovací schopnosti a učí děti nové slovní zásoby.


2.
Expedice za příběhem
je hra, která povzbuzuje děti, aby vyprávěly příběh prostřednictvím série fotografií. Zvolte si téma nebo výchozí situaci a nechte děti vytvořit fotografický příběh, který toto téma nebo situaci rozvíjí. Například, pokud je téma „Den v životě mého plyšového medvídka“, děti by mohly vytvořit sérii snímků, které zobrazují, jak medvídek vstává, snídá, hraje si atd. Tato hra rozvíjí schopnost plánování a vyprávění, a také podporuje děti v myšlení o kompozici a časové posloupnosti snímků.

3.
Fotografický lov pokladů
Vytvořte seznam objektů nebo témat, které děti musí najít a vyfotografovat. Tato hra může být tematická (např. příroda, město, doma). Děti budou mít za úkol najít a nafotit co nejvíce položek ze seznamu. Po skončení hry můžete společně projít fotografie a diskutovat o tom, jakým způsobem byly objekty zachyceny.

Věříme, že tyto hry přinesou vaší rodině hodiny zábavy a stovky nádherných fotografií. Nezapomeňte se s námi podělit o vaše nejlepší snímky. Máte-li jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.
Cvaky učí děti fotit a objevovat svět
Naše fotografické kurzy a workshopy a tábory jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu, fantazii, seberozvoj a radost z učení u dětí.

Speciální jednodenní workshopy jsou šancí pro děti objevit kouzlo fotografie. Každý workshop se zaměřuje na odlišné téma a je vždy jedinečným zážitkem. Workshopy pořádáme několikrát do roka.

Zobrazit nabídku
Pravidelné fotografické kurzy v Jihlavě! Jsou ideální pro děti, které milují fotografování a chtějí se neustále zdokonalovat. Kurzy jsou přizpůsobeny podle úrovně znalostí a věku účastníků a konají se jednou týdně.

Zobrazit nabídku


Jak vyplnit prázdninové dny vašich dětí zábavnou a tvůrčí aktivitou? Týden plný (nejen) fotografických dobrodružství, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků čeká na každého malého fotografa.


Zobrazit nabídku
Lektorka
Veronika Kružíkova
Profesionální rodinná fotografka a máma dvou malých žabáků. Její lekce jsou plné zábavy, vzrušení a nových objevů. S láskou a trpělivostí vede své malé studenty krok za krokem světem fotografie, kde jim ukazuje, jak zachytit krásu okolního světa skrze objektiv fotoaparátu. Její přístup je osobní a kreativní, a díky její odbornosti a nadšení pro fotografii se každá hodina promění v dobrodružství plné inspirace a učení.