Powered by Smartsupp

První kroky vašeho dítěte ve fotografii:
Jak podpořit malého umělce

Máte doma malého průzkumníka nebo průzkumnici, co miluje objevování světa skrze objektiv fotoaparátu? Žabák Cvaky vám přináší pár tipů, jak podpořit fotografické nadání vašich dětí a proměnit každodenní okamžiky v nezapomenutelné příběhy.
Explore Our Features
We work hard every day to make our customers' lives better and happier
Zpřístupněte dětem fotoaparát
Dětem dejte foťáček, co jim padne do tlapky! Pro nejmenší jsou tu odolné foťáčky s velkými tlačítky, a ty větší mohou zkoušet zázraky s kompakty nebo dokonce zrcadlovkami.

Učte prostřednictvím hry
Hrajte si na fotografické lovce pokladů! Kdo najde a vyfotí nejvíc zvířátek v parku? Nebo kdo zachytí nejlepší úsměv babičky? Hry plné fotografování jsou zábava, co rozvíjí očko pro detail a lásku k zachycování okamžiků.

Chvalte a povzbuzujte
Každá fotka je jako skok do neznáma, a každý pokus si zaslouží poplácání po zádech. Ukážte dětem, že jste pyšní na jejich snímky, a povzbuzujte je, aby zkoušeli nové věci. A když se něco nepovede? Není problém, příště to bude lepší!

Fotografujte spolu jako rodina
Vezměte foťáky a vydejte se na velkou rodinnou výpravu! Můžete spolu vytvořit album plné dobrodružství nebo uspořádat výstavu přímo ve vašem obýváku. Vždyť fotky jsou tu proto, abychom sdíleli vzpomínky, co nám dělají radost.

Navštivte výstavy a galerie
Chodit s dětmi na fotografické výstavy nebo do galerií může rozšířit jejich obzory a inspirovat je k tomu, aby se stali lepšími fotografy.

Připojte se k naší žabí komunitě
Nenechte si ujít příležitost být součástí naší kreativní komunity Cvaky Cvak. Sledujte náš blog, sociální sítě nebo přihlaste vaše děti rovnou na naše kurzy či workshopy v Jihlavě, kde se setkají s novými kamarády, kteří mají stejné zájmy. Společně mohou sdílet své nápady, projekty a rozvíjet svůj fotografický talent až k nebesům.

  1. prosince 2023
Autor: Veronika Kružíková

Více zajímavostí ze světa Cvakyho